PechaKucha Night Brussels Vol. 72
Tickets
PechaKucha Night Brussels Vol. 72
Wil je uit je eigen bubbel stappen, frisse ideeën opdoen en je ondernemershorizon verbreden? Er gaat niets boven het leren over de ervaringen van anderen die hebben gedurfd, geëxperimenteerd, gefaald, doorgezet... en geslaagd zijn.
Soms heb je maar 6 minuten 40 nodig om inspiratie op te doen.
PechaKucha is de perfecte gelegenheid daarvoor: een vlot, visueel en verrassend avondje waar 10 sprekers hun verhalen delen rond duurzaamheid, design en innovatie. Het is een duik in inspirerende trajecten die je aanzetten om anders te denken, je aanpak te heruitvinden en je ideeën om te zetten in concrete actie.
Kom op 19 juni om 19u naar PechaKucha Night Brussels Volume 72, georganiseerd door Architempo in samenwerking met Beci.
Kom en ontdek een aantal fascinerende, soms verwarrende, maar altijd stimulerende verhalen - in 6 minuten en 40 seconden per presentatie!
Wat is PechaKucha?
PechaKucha, uit het Japans vertaald als 'gekeuvel', is een vertelformat dat beelden gebruikt in plaats van tekst van de dia's af te lezen.
Het is bedacht en verspreid door Astrid Klein en Mark Dytham van Klein Dytham Architecture. De eerste PechaKucha vond plaats in 2003 in Tokio en vandaag de dag zijn er in meer dan 1300 steden PechaKucha-avonden.
Wat is het PechaKucha-format?
Het PechaKucha-concept: elke spreker heeft 400 seconden (6 minuten 40 seconden) voor een presentatie van 20 afbeeldingen. Elke afbeelding is slechts 20 seconden op het scherm te zien en verspringt automatisch. Niet meer, niet minder.
PechaKucha-avonden hebben meestal 8-14 presentaties en de onderwerpen zijn divers.
PechaKucha in Brussel
De Brusselse editie werd in 2007 gelanceerd door Alok b. Nandi van Architempo in Brussel en tot op heden hebben meer dan 1.000 sprekers hun verhaal verteld in 400 seconden, oftewel 6 minuten en 40 seconden.
Waar zullen de sprekers het over hebben?
Over de creatie en groei van hun bedrijven, duurzaamheid en innovatie, de uitdagingen die ze tegenkwamen en de successen die ze behaalden… maar ook over hun persoonlijke parcours, inspiratiebronnen, beslissende momenten of onverwachte passies. Met PechaKucha is elke presentatie een venster op een idee, een ervaring of een wereldbeeld - soms serieus, soms verrassend, maar altijd authentiek.
Het evenement biedt een unieke mix van inspiratie, educatie en netwerkmogelijkheden die essentieel zijn voor het succes van ondernemers.
AGENDA
Tot ziens op de PechaKucha Night en ontmoet (in alfabetische volgorde):
- Giuseppe Attoma Pepe - Designing Information and Taxonomies
- Elena Bollette - White Water
- Leïla Maidane - Interskillar
- Deepak Mehta Deepak Mehta - Why are we navigating a multidimensional maze with a two dimensional map?
- Boyana Menu Boyana Menu - Brussels netwerk van duurzame voedingsspelers
Andere namen worden binnenkort bevestigd.
Taal
Het evenement vindt voornamelijk plaats in het Engels
Deelname
Gratis, registratie is verplicht
Wil jij ook je verhaal delen?
Je hebt tot 10 juni 2025 om je presentatie in te sturen.
- Stuur ons je voorstel om een verhaal te delen: vijf regels waarin je uitlegt waar je het over gaat hebben en een afbeelding als voorbeeld om te gebruiken in de PechaKucha..
- Vertel ons over het thema en de aanpak die je gaat verkennen.
- We nemen contact met je op en werken samen aan je verhaal en visuele presentatie.
Gelieve uw voorstellen te sturen naar Ekaterina Clifford: ekc(at)beci.be
Over Architempo
Architempo explore la stratégie, le design et l’innovation. Nous intervenons à chaque étape : du développement de concepts à la définition stratégique.
Onze aanpak omvat scenariodesign, creatieve richting, informatiearchitectuur en interactieontwerp. Onze activiteiten variëren van het adviseren van leidinggevenden tot het verbeelden van de toekomst. We gebruiken hulpmiddelen zoals storytelling, idea mapping, tijdschetsen, persona design en storyboards.
Onze werkgebieden zijn informatietechnologie, gebruikt als medium, maar ook marketing en reclame, grafisch ontwerp, internet, informatietechnologieën en -diensten, software, architectuur en stedenbouw, evenals retail/ruimteontwerp.
Architempo is lid van de International Design Association IxDA en organiseert de Brusselse editie van PechaKucha.